Projekt Thoradin


#1 2010-12-30 21:28:24

Dirke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-23
Punktów :   

Areny [do omowienia]

Ja mam pewien pomysł do przedyskutowania ogólnie.

Coś na kształt aren ale nie musiejące się dziać na takowych [czyli chodzi mi o te z rankingiem]

Ogólnie jak będą już gildie to między sobą też mogą walczyć/trenować. Wewnątrz takowej wyłonić np. 5/3 członków którzy wewnątrz frakcji mogli by się mierzyć ze sobą jako reprezentanci swojej gildii. Po takich walkach zwycięska drużyna może zyskać jakiś tam tytuł/sławę/przywilej.

Także między frakcjami takie potyczki na arenach sprawdzające siłę czempionów Przymierza i Hordy.

Pojedynki odbywały by się na arenach takich jak np. W Nagrad, Orgrimar, Gurubashi czy też w kolczastych górach. Aby gildie mogły dopingować swoich przedstawicieli jak i inni kibicować zawodnikom.

Aby nie ograniczać się tylko do samej mechaniki, to wstęp zaprezentowanie zawodników. Może jakieś marka do ustawienia przez walczących aby nie była to sucha walka i nie koniecznie do „zabicia” ale może tez do poddania się zawodników. Zrobić taka możliwość kiedy jedna ze strona jednak widzi brak szansy aby mogla się poddać i nie narażać się na poważne obrażenia, które będzie musiał leczyć X czasu.

Sprawa sprzętu jeszcze czy zezwolić na własny czy też dać im takki do rp typowo arenowy jakiś z podobnym statami lub bez nich aby pokazać walkę na poziomie z równymi szansami a nie tylko pokazywać się jako koks bo mam lepszy sprzęt niż wasza słaba świeża gildia lub coś takiego.

Offline

 

#2 2011-01-02 18:08:34

Layton

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-20
Punktów :   

Re: Areny [do omowienia]

Osobiście myślę, że elementy PvP w takich eventach należy zostawić i nie próbować ich sztucznie zasłaniać rp w trakcie. Przegrywasz mechanicznie -> przegrywasz fabularnie.

Z kolei sam turniej byłby niezłą szansą na wciśnięcie tam ciekawej historii:

1) Jeżeli walczą między sobą przedstawiciele frakcji, nie może być to walka o pietruszkę. Nagroda musi być dość zacna i to z wpływem nie tylko na graczy, ale na całe sojusze.
2) Co wynika z 1 -> ktoś musi dysponować dość potężnymi wpływami i środkami żeby zainteresować Hordę i Przymierze. Mogą to być gobliny, które organizują swego rodzaju "przetarg" na ochronę swoich włości; może to być jakiś zdeprawowany smok, który chcąc chorej rozrywki pragnie patrzeć na rozrywane ciała, a w zamian oferuje swoje wsparcie danej frakcji (ciekawy element przy terenowym PvP), może to być w końcu jakaś tajemnicza, potężna istota rekrutująca ochroniarzy... i w zamian za pracę oferująca sekrety wroga (kim jest? po co jej najlepsi ochroniarze? skąd ma te informacje?). Takich opcji jest od cholery.
3) Co do sprzętu -> musi być koniecznie na tym samym poziomie. Zależnie od sytuacji na serwerze powinien to być jeden z dostępnych aktualnie setów PvP.

Offline

 

#3 2011-01-02 22:17:47

Dirke

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-23
Punktów :   

Re: Areny [do omowienia]

no wiadomo, że musieli by mieć z tego jakieś korzyści mógłby w gre wchodzić może tytuły z pvp też? dodatkowo mounty tez pvp aby można było odróżnić zwycięstwo? Ludzie lubią mounty xD

co do sprzętu to sprawa zdobycia go zbieranie honoru potrafi być męcząca xD
Może jeśli zaczynają od TBC to jak będą 70 to za coś sety pvp ale na 60 lvl? są reprezentacyjne i ładne, chyba ze te za repe z outlandów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simpleplan.pun.pl www.dashnaruto.pun.pl www.eti4.pun.pl www.ograjbuka.pun.pl www.krejzilaba.pun.pl